ETUSIVU
MAHL TURNAUKSET
TEAM SPORTIA UJ TROPHY 2024
SKAL KAUKALOPALLON SM-TURNAUS 22
KALEVANKANGAS CUP 2023
Kaukalopallo Mikkelin Mestaruus 22
MÄNTYFUTIS 2019
FUTISKARNEVAALI
MERSU CUP 2019
HOCKEYMANAGER
DUUNITURNAUS
UPM Griffin CUP 2018
UPM PLYWOOD 2019
PAPA'S DOM SUKUSÄBÄ 2020
PMT TURNAUKSET
JÄÄKIEKON PMT
+40 JÄÄKIEKKO PMT
JALKAPALLON PMT
SALIBANDYN PMT
JÄÄPALLON PMT
FUTSAL PMT
VIRANOMAISET
POLIISIEN SM-SALIBANDY
POLIISIEN SM-KIEKKO
POLIISIEN SM-PESÄPALLO
SAIRAALOIDEN SM-SALIBANDY
SAIRAALOIDEN SM-KIEKKO
MILLOG CUP
PATRIA CUP
KEIDAS CUP
KEIDAS SALIBANDY CUP
KEIDAS FRISBEEGOLF CUP
KEIDAS SB SUMMER CUP
KEIDAS JALKAPALLO CUP
JUNIORIT
JUNIORI-JUKURIT 2009
WHL KIEKKOLEIRI 2018
Otteluohjelma
JALKAPALLON PMT 2019
Otteluohjelma: JALKAPALLON PMT 2019
MD
Halli
PVM.
Aika
Koti
Vieras
Tulos
Raportti
1
Hänski
13.09.2019
17:00 h
Canarian Pallo
-
Gucci FC
2 - 1
14'
Topi Vidman (1)
24'
Joonas Hepo-Oja (1)
33'
Joel Leppänen (1)
11'
Jere Kupiainen (1)
17'
Joel Leppänen (1)
1
Hänski
13.09.2019
17:00 h
AC KB
-
FC Alapiha
5 - 1
04'
Niko Intke (1)
08'
Tuukka Sirviö (1)
13'
Niko Intke (1)
17'
Niko Intke (1)
35'
Ville Thure (1)
16'
Pasi Pippuri (1)
1
Hänski
13.09.2019
17:45 h
Taloasema
-
FC Hazard
2 - 7
23'
Iiro Memonen (1)
37'
Mikki Berry (1)
09'
Juuso Neuvonen (1)
11'
Tomi Hanski (1)
20'
Tomi Hanski (1)
31'
Antti Koivuniemi (1)
35'
Toni Hokkanen (1)
45'
Janne Strömberg (1)
47'
Juuso Neuvonen (1)
1
Hänski
13.09.2019
17:45 h
FC DOM
-
Lähemäki Bar
0 - 5
07'
Sami Jantunen (1)
14'
Joose Himanen (1)
32'
Lasse Hämäläinen (1)
34'
Hannu Turunen (1)
35'
Lasse Hämäläinen (1)
16'
Ville Kaarna (1)
36'
Jouni Lahtinen (1)
1
Hänski
13.09.2019
18:30 h
Menetetyt Lupaukset
-
AC KB
6 - 1
01'
Nestori Kuusisto (1)
18'
Nestori Kuusisto (1)
23'
Niko Vilen (1)
30'
Olli Leikas (1)
33'
Nestori Kuusisto (1)
22'
Tuukka Sirviö (1)
1
Hänski
13.09.2019
18:45 h
Gucci FC
-
FC Gather
1 - 2
22'
Oliver Kuusinen (1)
15'
Juho Kiljunen (1)
32'
Ensio Eerikäinen (1)
1
Hänski
13.09.2019
19:15 h
FC Probba
-
FC DOM
4 - 1
05'
Otso Anttonen (1)
06'
Kalle Varis (1)
28'
Alex Darlington (1)
35'
Julius Thimm (1)
10'
Mikko Kivistö (1)
1
Hänski
13.09.2019
19:30 h
FC Gather
-
Canarian Pallo
0 - 3
19'
Joonas Hepo-Oja (1)
30'
Joonas Hepo-Oja (1)
36'
Ilmari Oksa (1)
36'
Aleksi Valkonen (1)
1
Hänski
13.09.2019
20:00 h
FC Alapiha
-
Menetetyt Lupaukset
1 - 2
29'
Pasi Pippuri (1)
04'
Nestori Kuusisto (1)
09'
Niko Vilen (1)
1
Hänski
13.09.2019
20:15 h
Lähemäki Bar
-
FC Probba
0 - 0
36'
Jouni Lahtinen (1)
36'
Otso Anttonen (1)
2
Urpola
14.09.2019
14:30 h
Canarian Pallo
-
Taloasema
1 - 2 (SO)
23'
Topi Rytkönen (1)
19'
Mikki Berry (1)
36'
Joona Koivula (1 | RP)
23'
Atte Ojanen (1)
2
Urpola
14.09.2019
14:30 h
Menetetyt Lupaukset
-
FC Probba
3 - 2
02'
Eero Torniainen (1)
16'
Eero Torniainen (1)
25'
Aaron Kapulainen (1)
05'
Arttu Summanen (1)
28'
Arttu Summanen (1)
2
Urpola
14.09.2019
15:15 h
FC Hazard
-
FC Gather
2 - 1
24'
Mikko Turmola (1)
29'
Jani Kaminen (1)
10'
Patrick Lindgren (1)
2
Urpola
14.09.2019
15:15 h
Lähemäki Bar
-
AC KB
2 - 1
20'
Joose Himanen (1)
32'
Lasse Hämäläinen (1)
32'
Ande Matilainen (1)
2
Urpola
14.09.2019
16:00 h
Taloasema
-
Menetetyt Lupaukset
2 - 5
04'
Veikka Kortelainen (1)
36'
Pekka Parkkinen (1)
17'
Akseli Lehkonen (1)
26'
Aaron Kapulainen (1)
28'
Roy Juuti (1)
31'
Akseli Lehkonen (1)
35'
Ohto Keijonen (1)
21'
Veli-Matti Nuija (1)
2
Urpola
14.09.2019
16:00 h
FC Hazard
-
Lähemäki Bar
1 - 2
06'
Sami Jantunen (1)
36'
Jouni Lahtinen (1)
2
Urpola
14.09.2019
16:45 h
Menetetyt Lupaukset
-
Lähemäki Bar
0 - 1 (SO)
36'
Mikko Hynönen (1 | RP)
34'
Santeri Karjalainen (1)
23'
Santeri Karjalainen (1)
34'
Santeri Karjalainen (1)
2
Urpola
14.09.2019
16:45 h
UuNo
-
PU-62 Kuntofutis
1 - 5
12'
Johanna Rapo (1)
04'
Anna Leinonen (1)
11'
Anna Leinonen (1)
16'
Jenni Pippuri (1)
18'
Jonna Viskari (1)
22'
Henriikka Lindfors (1)