ETUSIVU
MAHL TURNAUKSET
TEAM SPORTIA UJ TROPHY 2024
SKAL KAUKALOPALLON SM-TURNAUS 22
KALEVANKANGAS CUP 2023
Kaukalopallo Mikkelin Mestaruus 22
MÄNTYFUTIS 2019
FUTISKARNEVAALI
MERSU CUP 2019
HOCKEYMANAGER
DUUNITURNAUS
UPM Griffin CUP 2018
UPM PLYWOOD 2019
PAPA'S DOM SUKUSÄBÄ 2020
PMT TURNAUKSET
JÄÄKIEKON PMT
+40 JÄÄKIEKKO PMT
JALKAPALLON PMT
SALIBANDYN PMT
JÄÄPALLON PMT
FUTSAL PMT
VIRANOMAISET
POLIISIEN SM-SALIBANDY
POLIISIEN SM-KIEKKO
POLIISIEN SM-PESÄPALLO
SAIRAALOIDEN SM-SALIBANDY
SAIRAALOIDEN SM-KIEKKO
MILLOG CUP
PATRIA CUP
KEIDAS CUP
KEIDAS SALIBANDY CUP
KEIDAS FRISBEEGOLF CUP
KEIDAS SB SUMMER CUP
KEIDAS JALKAPALLO CUP
JUNIORIT
JUNIORI-JUKURIT 2009
WHL KIEKKOLEIRI 2018
Miesten 5. Divisioona Lohko 44
Otteluohjelma: Toinen Yritys
MD
PVM.
Aika
Koti
Vieras
Tulos
1
13.10.2013
10:00 h
Toinen Yritys
-
Top Team II
6 - 1
1
13.10.2013
12:00 h
Kerimäen Kisa
-
Toinen Yritys
9 - 5
2
02.11.2013
13:00 h
Saimaa Gunners
-
Toinen Yritys
6 - 6
2
02.11.2013
16:00 h
Toinen Yritys
-
Team EP Sport
1 - 8
3
23.11.2013
12:00 h
La Lightning
-
Toinen Yritys
13 - 3
3
23.11.2013
15:00 h
Toinen Yritys
-
SU-41
2 - 3
4
08.12.2013
10:00 h
Team EP Sport
-
Toinen Yritys
8 - 4
4
08.12.2013
12:00 h
SU-41
-
Toinen Yritys
3 - 7
5
11.01.2014
12:00 h
Toinen Yritys
-
SLN United
6 - 1
5
11.01.2014
14:00 h
Top Team II
-
Toinen Yritys
7 - 5
6
25.01.2014
12:00 h
Saimaa Gunners
-
Toinen Yritys
5 - 5
6
25.01.2014
14:01 h
Toinen Yritys
-
SLN United
8 - 6
6
25.01.2014
18:00 h
Kerimäen Kisa
-
Toinen Yritys
9 - 5
7
08.02.2014
11:00 h
Toinen Yritys
-
La Lightning
4 - 6
7
08.02.2014
13:00 h
SLN United
-
Toinen Yritys
3 - 4
8
02.03.2014
11:00 h
Toinen Yritys
-
Kerimäen Kisa
5 - 9
8
02.03.2014
13:00 h
Toinen Yritys
-
Saimaa Gunners
1 - 5
9
08.03.2014
16:00 h
Toinen Yritys
-
Top Team II
8 - 7
9
08.03.2014
18:00 h
La Lightning
-
Toinen Yritys
15 - 5
10
22.03.2014
15:00 h
Toinen Yritys
-
Team EP Sport
4 - 11
10
22.03.2014
17:00 h
Toinen Yritys
-
SU-41
5 - 8
LA Lighning
Sarjataulukko
Otteluohjelma
Pelaajatilastot
Maalivahtitilastot
Joukkuetilastot